O
Nás

Vítame Vás na našej webovej stránke!

Radi by sme Vám predstavili náš tím, ktorý sa volá Molcom a má viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti marketingu, tvorby webov a správe cloudových služieb, najmä v rámci platformy Azure od spoločnosti Microsoft.

Naša vášeň a odbornosť v týchto oblastiach nám umožňuje poskytovať vysoko kvalitné služby našim klientom. V oblasti marketingu sme špecializovaní na stratégiu, plánovanie a implementáciu efektívnych marketingových kampaní. Pomáhame našim klientom dosiahnuť ich obchodné ciele a posilniť ich online prítomnosť.

V oblasti tvorby webov sme odborníkmi na moderné technológie a používame nástroje, ako je napríklad Elementor, na vytváranie esteticky príjemných a funkčných webových stránok. Snažíme sa poskytnúť našim klientom jedinečné webové riešenia, ktoré zabezpečia ich konkurencieschopnosť na trhu.

Okrem toho sme zruční v správe cloudových služieb, najmä v rámci platformy Azure od spoločnosti Microsoft. Pomáhame našim klientom s migráciou do cloudu, optimalizáciou ich cloudových infraštruktúr a poskytujeme podporu pri riadení a správe cloudu. Sme dobre oboznámení s najnovšími technológiami a postupmi v tejto oblasti.

Sme hrdí na naše skúsenosti, profesionalitu a osobný prístup ku každému projektu. Naším cieľom je priniesť hodnotu a úspech našim klientom prostredníctvom našich špičkových služieb v oblasti marketingu, tvorby webov a správy cloudových služieb. Ak potrebujete odborné poradenstvo alebo podporu v týchto oblastiach, sme tu pre vás.